Archive for » decembrie 31st, 2013«

A mai trecut un an!

2013 ne părăseşte în câteva ore.. Parcă mai ieri petreceam de zor şi ne doream ca 13-le să ne aducă noroc.

Ei bine, dacă stau şi fac un bilanţ, pot spune cu mâna pe inimă că a fost un an frumos, plin de surprize plăcute, de muulte schimbări pe diferite planuri şi de multă iubire. Şi binenţeles, evenimente frumoase happy

Ce-mi doresc pentru noul an ce bate tip-til la uşă? Sănătate! Dacă avem asta, restul va veni de la sine, la fel ca şi până acum.

Ce vă doresc vouă, cititori ai blogului: sănătate, iubire, fericire pe toate planurile şi împlinirea tuturor dorinţelor!

2014